У Косові проходив літній табір «Ековеселка» для дітей-сиріт із Київської, Сумської, Вінницької, Луганської і Львівської областей. Протягом трьох тижнів діти брали участь у різних екологічних акціях.

Волонтери з компанії «Крафт Фудз Україна» навчали дітей, як підготуватися до вибору професії, а також — що потрібно знати і вміти, щоб успішно працевлаштуватися. Вони також обговорювали з дітьми питання здорового способу життя, шкідливості куріння, вживання алкоголю і наркотиків.

Діти двічі ходили в гори, зокрема на Говерлу. Кожного дня у таборі організовували майстер-класи з гончарства та писанкарства, заняття з флористики та рукоділля.

Учасники табору побували в гостях у святого Миколая, що оселився в селі Пістині (Національний природний парк «Гуцульщина»). Юні гості ознайомилися з роботою пошти св. Миколая, побували в кімнаті-музеї новорічно-різдвяної іграшки, кімнаті природи, у майстерні м’якої іграшки. Але найнесподіванішим сюрпризом була зустріч із самим Миколаєм, який чекав на гостей у своєму кабінеті. Він пригостив дітей солодкими гостинцями, які надали компанія «Крафт Фудз Україна» і благодійний фонд «Приятелі дітей».

В «Ековеселку» приїжджав танцювальний колектив з Чикаго (США) «Громовиця», до складу якого входять 33 танцюристи і 10 хореографів. Учасникам табору вони продемонстрували популярний американський танець «Рамалама» (танок зомбі) і композицію «Привіт». Упродовж серпня колектив проведе концерти в Івано-Франківську, Львові, Рівному та Києві.

Табір «Ековеселка» проходив на базі санаторію «Карпатські зорі». Його організували благодійний фонд «Товариство «Приятелі дітей» за підтримки компанії «Крафт Фудз Україна», благодійної організації UCare (США), за сприяння НПП «Гуцульщина» та Програми розвитку ООН в Україні.

Олексій МИКУЛЬСЬКИЙ.