З 27 по 30 серпня на базі Національного природного парку «Гуцульщина» відбулися Всеукраїнські курси підвищення кваліфікації  за темою «Форми і методи організації ефективного господарювання на територіях і об»єктах природно-заповідного фонду України», які були організовані Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління міністерства екології та природних ресурсів України і національним природним парком «Гуцульщина».

Учасниками курсів  стали працівники  природо-охоронних установ різних областей України. Розклад занять був насиченим і пізнавальним, зокрема, бажаючі взяли участь  у роботі  Міжнародної практичної конференції «Гуцульський феномен: мистецтво жити і творити» (секція екологія та охорона природи), відвідали   виставку  гуцульського ліжника «Барвограй-2001», ХІХ Міжнародний гуцульський фестиваль, що проходив на Косівщині.

Лекційну частину провели для гостей працівники НПП «Гуцульщини» під час якої розповіли і показали на мультимедійних презентаціях роботу всіх відділів  природо-охоронної установи.