Вже навесні доброю традицією стало щороку проводити районний екологічний конкурс «Джміль і бджілка», який Національний природній парк «Гуцульщина» організовує спільно з відділом освіти Косівським ЦДТ для учнів молодшого та середнього шкільного віку. Конкурс проводиться з метою залучення дітей до природоохоронної та пізнавальної роботи. Дуже приємно, що з кожним роком кількість учасників зростає і на розгляд журі було представлено понад 100 учнівських робіт. Нелегко було, вибрати найкращих, адже всі готувалися відповідально і старанно, але переможців журі визначило:

  • І – місце за найкращий малюнок отримала Вовчак Оксана учениця 5 – класу Старокосівської ЗОШ І-ІІ ст.,
  • ІІ-місце Кошелюк Христина учениця 3-А класу Старокутської ЗОШ І-ІІ ст. та Олексюк Марія 3-клас Шепітської ЗОШ І-ІІ ст.
  • ІІІ-місце Семанюк Діана  6-Б клас Косівської ЗОШ І-ІІІст. №2.

За опис спостереження в природі І – місце отримали Юні натуралісти учні Косівської гімназії – інтернату та ІІ-ІІІ місце Близнюк Мирослав 4-А клас Старокутської ЗОШ І-ІІІст., і Бурлаченко Богдан 6-А клас Косівської ЗОШ І-ІІІст.№2.  У номінації «Літературні твори» І-місце Ільницька Софія 5-А клас Косівської ЗОШ №2 та ІІ-ІІІ місце Костинюк Тетяна 1-А клас Косівської   ЗОШ І-ІІІ ст. №2., Строїч Юлія 2-Б клас Рожнівського НВК.

За активну участь у конкурсі отримали: Кашевко Василь 4-клас Уторопське НВО, Гулій Яна гурток «Дивосвіт» Косівський РЦДТ, Скорецька Анастасія 3-клас Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2., Швед Анастасія Стопчатівська ЗОШ І-ІІІст., Том’юк Вікторія «Юні ентомологи»., Семанюк Діана 6-Б клас Косівська ЗОШ І-ІІІст. №2., та учні 1-класу Акрешірської ЗОШ І-ІІст., 5-Клас Космач-Рушірської ЗОШ І-ІІ ст.

Всі учасники районного екологічного конкурсу «Джміль і бджілка» нагороджені цінними подарунками, грамотами,цікавими книгами та солодощами від Національного природного парку «Гуцульщина». Ми надіємось, що і наступного року учні будуть такими ж активними, зможуть дивувати своїми дослідженнями, малюнками, та літературними творами.

Провідний фахівець екологічної освіти Воралюк Марія