Вже стало доброю традицією співпраця «Маєтку Святого Миколая» Національного природного парку «Гуцульщина» з благодійним фондом «Товариство «Приятелі дітей» з проведення навчально-відпочинкового табору «Ековеселка».

В цьому році екологічний табір зібрав 45 дітей сиріт із Київської, Сумської, Вінницької та Львівської областей. Для них працівники НПП «Гуцульщина» організували незабутній день відпочинку на території Парку, зокрема для всіх бажаючих проведена цікава екскурсія еколого-пізнавальною стежкою «На гору Клифу», де діти побачили найстарішу на Гуцульщині церкву Успіння Пресвятої Богородиці Діви, пройшлися облаштованою на цьому маршруті Хресною дорогою, попутно екскурсантів навчили розрізняти різні породи дерев, які траплялись на стежці.

Екскурсія супроводжувалась цікавими розповідями про історичні факти, релігійні події та легенди пов’язані з цією місциною. Змучені, але щасливі добралися до кінцевої точки маршруту, де на них чекав смачний обід на природі, а на десерт, від директора Парку Василя Пророчука, всі отримали солодкі гостинці з карпатського лісу.

Побували учасники табору і в Маєтку Святого Миколая, де для них були проведені екскурсії в кімнаті музеї природи, кімнаті новорічно-різдвяної іграшки, Пошті та Покоях Святого Миколая. Але найбільшим сюрпризом, якого так чекали діти, була зустріч із Святим Миколаєм, під час якої діти розповідали про себе, своїх друзів, ділилися планами на майбутнє та замовляли подарунки на зимове свято Миколая.

На згадку про відвідини дитячий улюбленець всім вручив пам’ятний сувенір, а діти у відповідь подарували власноруч зроблену стінгазету з найкращими побажаннями Святому Миколаю та всім його помічникам.